Stemperiode Hart voor de Achterhoek begonnen!

Geplaatst op 10-05-2017  -  Categorie: Algemeen  -  Auteur: Redactie

Leden van Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek: breng je stem uit voor Isala!

Via Hart voor de Achterhoek stelt Rabobank Noord- en Oost-Achterhoek een bedrag van € 400.000,- ter beschikking aan lokale verenigingen en stichtingen die bij hen bankieren. De leden van de bank mogen stemmen op verenigingen en stichtingen. 

Isala doet mee aan de Rabobankactie Hart voor Achterhoek.

Isala wil de bijdrage van de Rabobank gebruiken voor de aanschaf van een jeugdskiff. Onze buurtsportcoach (project gemeente Zutphen) benadert op dit moment scholen om jongeren meer aan het sporten te krijgen. Een jeugdskiff is dus een mooie aanvulling op het botenbestand van Isala.

Iedere stem is geld waard!

Ben je klant en lid bij de Rabobank? 1110220 1 banner geanimeerd 300x250Breng je stem uit tussen 9 en 26 mei.

Leden van de Rabobank hebben via de post  een unieke stemcode ontvangen, waarmee ze op hun favoriete clubs kunnen stemmen. Met deze persoonlijke stemcode kun je van dinsdag 9 mei tot en met vrijdag 26 mei op deze website inloggen en je stem uitbrengen.


Vraag jouw familie, vrienden die lid zijn om ook te stemmen.

Het zou fantastisch zijn als jij en jouw familie, vrienden en kennissen tussen 9 en 26 mei hun stem op onze club uitbrengen.

Kom in actie en steun onze club!